Cabanas La Perla
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | Γρήγορο check-in/ -out | Αθλητικές δραστηριότητες Ένα γήπεδο τέννις Ιππασία Ψάρεμα Κανό Πεζοπορία |
| Σπα & Ευεξία Σπα και κέντρο ευεξίας Μασάζ σε όλο το σώμα | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Τοποθετημένη 10 λεπτά οδικώς από ArcoSauria, η Cabanas La Perla διαθέτει βεράντα στον ήλιο, χώρο για ηλιοθεραπεία και χώρο για πικ-νικ. Σαλέ διαθέτει 1 μπάνια και μικρή κουζίνα.
Το κατάλυμα απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης Golondrinas. Θα χρειαστείτε περίπου 15 λεπτά οδικώς από το κατάλυμα μέχρι το Capilla Maximiliano Kolbe και η απόσταση μέχρι το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Ελ Μπολσόν θα είναι περίπου 15 λεπτά με αυτοκίνητο. Archosauria Theme Park βρίσκεται πολύ κοντά στη βίλα.
Η βίλα αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια που διαθέτουν αφράτα μαξιλάρια με πούπουλα και πουπουλένια μαξιλάρια Όλα τα δωμάτια έχουν ιδιωτικό μπάνιο. Επιπλέον, θα βρείτε μπιντές και ντους.
Έχει πεζοπορία, σκι και ψάρεμα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Capilla Maximiliano Kolbe4,1 χλμ.
- Θεματικό Πάρκο Arcosauria Parque Tematico3,9 χλμ.
- Museo Municipal4,3 χλμ.
- Mammarelli Wines4 χλμ.
- Roman3,7 χλμ.
- La Catarata4,1 χλμ.
- ArcoSauria4 χλμ.
- SUM Golondrinas2,1 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Γρήγορο check-in/ -out
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Κομμωτήριο
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
- Σπα και κέντρο ευεξίας
- Μασάζ σε όλο το σώμα
- Κανό
- Σκι
- Πεζοπορία
- Ιππασία
- Ένα γήπεδο τέννις
- Ψάρεμα
Υπηρεσίες
- Ενοικίαση εξοπλισμού σκι
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Θέρμανση
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- CD player
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η Cabanas La Perla;
Οι πελάτες της η Cabanas La Perla μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Ελ Μπολσόν από η Cabanas La Perla;
Η Cabanas La Perla απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Ελ Μπολσόν. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Cabanas La Perla;
Οι τιμές σε η Cabanas La Perla κυμαίνονται από 52$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα.